Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sürücü Kursu, Antalya Sürücü Kursu, Antalya Ehliyet Kursu, Antalya Uncalı Sürücü Kursu, Antalya Uncalı Ekliyet Kursu

E-Sınav YAP!

e-Posta Yazdır PDF

Sınav öncesi kendinizi test etmek ister misiniz? Sizler için hazırlamış olduğumuz E-Sınav için tıklayınız.

Son Güncelleme ( Perşembe, 12 Temmuz 2018 13:21 )
 

ŞAHİNOĞLU SÜRÜCÜ KURSU

e-Posta Yazdır PDF

Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak 2007 yılından bu yana Konyaaltı bölgesinde faaliyet göstermekteyiz.Modern dersliklerde çağdaş eğitimin öngördüğü tüm olanakları seferber eden kurumumuz,kursiyerlerimize tüm trafik kurallarını ve bilinmesi gereken mevzuatı,trafikte karşılaşılabilecek kaza durumlarında sağlık tedbirleri ve olay yerine sağlık ekipleri gelene kadar ilkyardımın nasıl yapılacağını,kullandığınız aracın tüm aksamını, güvenli sürüş için aracınızın bakım zamanlarını,tehlike oluşturabilecek ihmallere karşı bilgi sahibi olmayı uzman öğreticilerimizle öğretmektedir.Türkiyede trafik sorununun çözümünde sürücü kurslarının büyük rol oynadığının bilincinde olup Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak direksiyon eğitimine ağırlık verip,tüm direksiyon çalışmalarını birebir ve özel ders olarak gerçekleştiriyoruz.Şahinoğlu Sürücü Kursu eğitim kadromuz deneyimli ,uzman ve yeniliklere uyum sağlamaktadır.Manuel araçlarımız klimalı ve Albea Marka,otomatik vites aracımız ise yine klimalı ve 2015 model Opel Corsadır.Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak direksiyon eğitimlerimiz 14 derstir.Her ders 50 dakikadır.Kaliteli eğitimbaşarı demektir.Özellikle Yönetmelik değişikliğiyle birlikte direksiyon uygulama sınavı zorlaşmıştır.Kursumuzun buna rağmen başarı oranı her sınavda yüksektir.

 

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları

e-Posta Yazdır PDF

  Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları, ilçede 6 adet Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu faaliyette bulunmaktadır. Özel Şahinoğlu sürücü kursumuz Uncalı Semti Çevik Kuvvet karşısında hizmet vermektedir.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları içerisinde Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak her ay 90 kursiyer kontenjanımızla hizmet vermekteyiz.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kurslarından en çok kontenjana sahip Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu 8 Adet Araç Filosu ve 10 Uzman Usta Öğreticisiyle teorik ve direksiyon eğitimlerini modern dersliklerde ve güler yüzlü personeliyle devam etmektedir.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları direksiyon eğitimi ve sınavlarını ilçede MEB tarafından belirlenen güzergahta ve akan trafik içerisinde gerçekleştirmekte olup Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak akan trafiğe çıkmadan önce direksiyon usta öğreticisi yeterli görene kadar simülatör eğitimi verilerek çeşitli senaryolarda araç kullanma eğitimi vermekteyiz.

Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları içerisinde 3 katlı kendi binamızda eğitim vermekte olup Antalya’nın her yerinden ulaşım imkânına sahiptir.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları içerisinde Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak teorik sınavlardan 1 gün önce ders tekrarı yapılarak ve deneme testi uygulamasıyla kursiyerler sınava hazırlanmakta, Direksiyon uygulama sınavından önce isteyen kursiyerlere direksiyon eğitimi verilerek sınavda başarılı olmalarına katkı sağlanmaktadır.

 

KONYAALTI ÖZEL ŞAHİNOĞLU MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU

e-Posta Yazdır PDF

  Konyaaltı Özel Şahinoğlu Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu 2007 yılından bu yana faaliyetini sürdürmektedir.

 Konyaaltı Özel Şahinoğlu Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu 90 kursiyer kontenjanı olup sabah ve akşam olmak üzere program uygulamaktadır.

 Konyaaltı Özel Şahinoğlu Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu bu güne kadar aralıksız beş bine yakın kursiyere sertifika vermiştir.

 Konyaaltı Özel Şahinoğlu Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu toplam 30 saat Teorik derslerini 30 kişilik modern dersliklerinde bilgisayar destekli ve uygulamalı olarak vermektedir.

 Konyaaltı Özel Şahinoğlu Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu pist eğitimi yerine bire bir araçla aynı olan 2 adet Simülatörler ile eğitim gerçekleşmektedir.

 Simülatör eğitimimiz her türlü senaryolarda ( gece, gündüz, yağmur, kar, rampa, iniş, dönemeç, vb.) gerçekleşmektedir.

 Konyaaltı Özel Şahinoğlu Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursunda Simülatör eğitimi alan kursiyerlerimiz 12 saat direksiyon uygulama eğitimi almakta olup bu eğitimlerini akan trafikte her türlü trafik ortamında yapmaktadır.

Direksiyon uygulama eğitimlerimizi 8 adet eğitim araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

 

KONYAALTI SÜRÜCÜ KURSLARI

e-Posta Yazdır PDF

Konyaaltı sürücü kursları olarak bölgemizde 6 tane sürücü kursu vardır. Şahinoğlu olarak 90 kişilik kadromuzla 12 saat direksiyon(uygulama)eğitimi vermekteyiz. Sürücü kursumuzda 1 kurs müdürümüz,8 uzman direksiyon usta öğreticimiz,2 uzman öğreticimiz ve 1 memurumuz bulunmaktadır. Teorik derslerimiz modern,hertürlü teçhizatla donatılmış, klimalı dersliklerimizde verilmektedir. Sürücü kursumuz Molla Yusuf Mah.Uncalı Cad.Çevik Kuvvet çapraz karşısındadır.Kursumuzun binası 3 katlı olup girişde  büro hizmetleri,asma katta kurucu odası ve üst katta da müdür odası,derslikler ve teneffüshane bulunmaktadır.Ayrıca Konyaaltı sürücü kursları içerisinde kursumuz, akan trafik eğitimine geçmeden önce usta öğreticimiz yeterli görene kadar simülatör eğitimi vermektedir.Sürücü kursumuz A2 (motosiklet),B (otomobil),E (otobüs) simülatörünü  çeşitli senaryolarda(iniş,çıkış,yağmur,kar,gece gündüz) vermektedir.Araçlarımız Fıat marka Albea 2008 model,otobüs Isuzu marka 2000 model,motosikletlerimiz Kanuni ve Ramzey markadır.Konyaaltı sürücü kursları içerisinde Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak kursiyer memnuniyeti en yüksek seviyededir.Teorik sınavlarda %90 ın üzerinde başarımız mevcuttur.Konyaaltı Sürücü Kursları içinde  Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak Güleryüzlü eğitimcilerimiz ve personelimizle kursiyerlere iyi bir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz.

 

          İLKOKUL MEZUNLARI DİKKAT!..

 

                                       BİLGİ  İÇİN

                    KURSUMUZLA İRTİBATA GEÇİNİZ.                                                                                                                                                                                                                          

 
  • «
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1 
  •  2 
  •  Sonraki 
  •  Son 
  • »
Sayfa 1 / 2

Ziyaretci Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün50
mod_vvisit_counterDün55
mod_vvisit_counterBu Hafta478
mod_vvisit_counterBu Ay1489
mod_vvisit_counterBu Yıl392572
Design by DBS Bilişim

Şahinoğlu  Antalya Trafik Müşavirliği   Antalya Sürücü Kursu   Antalya SRC Kursu   Antalya Sigorta