Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sürücü Kursu, Antalya Sürücü Kursu, Antalya Ehliyet Kursu, Antalya Uncalı Sürücü Kursu, Antalya Uncalı Ekliyet Kursu

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları

  Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları, ilçede 6 adet Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu faaliyette bulunmaktadır. Özel Şahinoğlu sürücü kursumuz Uncalı Semti Çevik Kuvvet karşısında hizmet vermektedir.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları içerisinde Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak her ay 90 kursiyer kontenjanımızla hizmet vermekteyiz.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kurslarından en çok kontenjana sahip Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu 8 Adet Araç Filosu ve 10 Uzman Usta Öğreticisiyle teorik ve direksiyon eğitimlerini modern dersliklerde ve güler yüzlü personeliyle devam etmektedir.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları direksiyon eğitimi ve sınavlarını ilçede MEB tarafından belirlenen güzergahta ve akan trafik içerisinde gerçekleştirmekte olup Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak akan trafiğe çıkmadan önce direksiyon usta öğreticisi yeterli görene kadar simülatör eğitimi verilerek çeşitli senaryolarda araç kullanma eğitimi vermekteyiz.

Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları içerisinde 3 katlı kendi binamızda eğitim vermekte olup Antalya’nın her yerinden ulaşım imkânına sahiptir.

Antalya Konyaaltı Sürücü Kursları içerisinde Özel Şahinoğlu Sürücü Kursu olarak teorik sınavlardan 1 gün önce ders tekrarı yapılarak ve deneme testi uygulamasıyla kursiyerler sınava hazırlanmakta, Direksiyon uygulama sınavından önce isteyen kursiyerlere direksiyon eğitimi verilerek sınavda başarılı olmalarına katkı sağlanmaktadır.

 

Ziyaretci Sayacı

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün8
mod_vvisit_counterDün87
mod_vvisit_counterBu Hafta704
mod_vvisit_counterBu Ay2938
mod_vvisit_counterBu Yıl247652
Design by DBS Bilişim

Şahinoğlu  Antalya Trafik Müşavirliği   Antalya Sürücü Kursu   Antalya SRC Kursu   Antalya Sigorta