Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Konyaaltı Sigorta, Antalya Konyaaltı Şahinoğlu Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta,Antalya Neova Sigorta,Antalya Generali Sigorta

ECZANE PAKET

 

altPOLİÇEDE TEMİNAT KAPSAMINA ALINAN RİSKLERİNİZ

Yangın, Yıldırım, İnfilak
Yangın Mali Mesuliyet
Dahili Su
Fırtına
Yer Kayması
Kar Ağırlığı
Duman
Hava Taşıtları Çarpması
Kara Taşıtları Çarpması
Enkaz Kaldırma Masrafları
Kira Kaybı
İş Durmasi
Alternatif İşyeri Masrafları
Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör
Hırsızlık
Profesyonel Mesleki Sorumluluk
3. Şahıs Sorumluluk
Bireysel Kaza
Raf Devrilmesi

Her şeyden önce, LIBERTY ECZANE PAKET POLİÇESİ ile, işyerinizin taşıdığı risklere özel analizler sonucunda, size en uygun poliçeye sahip olacaksınız. Çalışanınız veya siz beklenmedik bir kaza ile karşılaştığınızda Ferdi Kaza masraflarınız, işyerinizde poliçede belirtilen risklerden biriyle karşılaştığınızda faaliyetinizi sürdürebilmeniz için gereken Alternatif İşyeri Masraflarınız ile faaliyetinizi sürdürürken üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar, gibi bir çok olası hasar bu poliçe ile teminat altına alınır.

Ayrıca; Raf ve vitrin devrilmesi, işyerinde bulunan raf ve vitrinlerin kaza nedeniyle devrilmesi sonucu tamirat giderleri ve içindeki muhteviyatın zarar görmesi teminat altına alınırken, Reçete Kayıpları da güvencemiz altında. Eczanede bulunan, poliçe kapsamına giren teminatlardan meydana gelen zararlar nedeniyle reçetelerin zayi olması da teminata dahildir. Kiracı durumunda bulunduğunuz işyerinde bina hasarlarında yapılan boya, badana ve duvar kağıdı gibi masrafları da teminat altına alıyoruz.

İsteğe bağlı olarak verilebilecek teminatlar

Deprem
Cam Kırılması
Sel Su Baskını
Kasa Hırsızlık
Elektronik Cihaz

Ayrıca poliçenizi yaptırırken, özellikle antika eşya, elektronik eşya, ziynet eşyası, tablo, kürk, değerli halı vb. kıymetler varsa mutlaka belirtin. bu eşyalar ile ilgili detaylı bilgi için “EK SÖZLEŞME İLE TEMİNAT KAPSAMINA DAHİL EDİLEBİLECEK KIYMETLER VE HALLER” sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bu ürünümüz "Yangın Sigortası Genel Şartları", " Hırsızlık Sigortası Genel Şartları" , "Cam Sigortası Genel Şartları" çerçevesinde oluşturulmuştur.

 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün97
  mod_vvisit_counterDün311
  mod_vvisit_counterBu Hafta874
  mod_vvisit_counterBu Ay2888
  mod_vvisit_counterBu Yıl529958
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta