Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Şahinoğlu Sigorta, Antalya Sigorta, Antalya Konyaaltı Sigorta, Antalya Konyaaltı Şahinoğlu Sigorta, Antalya Mapfre Genel Sigorta,Antalya Neova Sigorta,Antalya Generali Sigorta

ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ

ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ ARASINDA BULUNAN ŞAHİNOĞLU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. OLARAK  KURUMUMUZ  1985 YILINDAN GÜNÜMÜZE KADAR AKTİF  SİGORTA KANUNUNUN SUNMUŞ OLDUĞU YÖNETMELİĞE GÖRE  HİZMET VERMEKTEDİR. TÜRKİYE'DE DEĞİŞEN SİGORTACILIK SİSTEMİ VE ANLAYIŞINI TAKİP EDEREK OLUŞAN YENİLİKLERİ MÜŞTERİLERİMİZE AKTARMA ONLARIN YENİ SİSTEMDEN, GELİŞMELERDEN HABERDAR OLMASI YENİ AVANTAJLARDAN YARARLANMASINA ÖNCELİK TANIR. ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ'NİN GENELİNİN SAHİP OLDUĞU BU ANLAYIŞ ÇERÇEVESİNDE HİZMET ANLAYIŞIMIZI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARDIK.

ACENTEMİZİN ÖNCELİKLİ PRENSİBİ SİGORTALILARIMIZA VERMİŞ OLDUĞUMUZ GÜVENDİR. ŞAHİNOĞLU SİGORTA OLARAK,  ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ ARASINDA DENEYİMLİ KADROSUYLA MÜŞTERİLERİNE GEREKLİ HİZMETİ SUNMAYI AMAÇLAR. HİZMET KALİTESİYLE BİREYLERİN İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAYI, DOĞRU VE EKSİKSİZ BİLGİLENDİRMEYİ HEDEFLER.

 

TRAFİK, KASKO, KONUT, FERDİ KAZA, DASK VS. ÇEŞİTLİ SİGORTA BRANŞLARI İLE OLASI RİSKLERE KARŞI ÖNCEDEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÖNLEMLER, OLUŞABİLECEK ZARARLARA KARŞI EN AZ KAYIPLA NORMAL YAŞANTINIZA DEVAM EDEBİLMENİZ AÇISINDAN FAYDALI OLACAKTIR. SİGORTA YAPTIRMANIN ÖNEMİ TAM DA BU NOKTADA ANLAŞILABİLMEKTEDİR. ŞAHİNOĞLU SİGORTA OLARAK BİZ, SİGORTA FAALİYETLERİNİN DEĞİŞEN ŞARTLARINA VE ÜRÜNLERİNE GÖRE SİGORTALILARIMIZ İÇİN EN UYGUN OLANI SEÇER  VE EN ÜST DÜZEYDE YARARLANMALARINI SAĞLARIZ. ANTALYA SİGORTA ACENTELERİ İÇİN DE BİR ÖRNEK TEŞKİL EDEREK BU BİLGİLER IŞIGINDA KALİTELİ HİZMET VERMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

 

Giriş Formu

 • Kayıt ol
  *
  *
  *
  *
  *
  (*) Zorunlu alanları lütfen doldurun.
 • Ziyaretci Sayacı

  mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
  mod_vvisit_counterBugün85
  mod_vvisit_counterDün68
  mod_vvisit_counterBu Hafta425
  mod_vvisit_counterBu Ay425
  mod_vvisit_counterBu Yıl491426
  Design by DBS Bilişim

  Şahinoğlu Antalya Trafik Müşavirliği Antalya Sürücü Kursu Antalya SRC Kursu Antalya Sigorta